Mūsu banketa zāles iespējas

Kad nepieciešams organizēt kaut kādas svinības, kur būs daudz cilvēku, tad māja un mazs dzīvoklis atkrīt. Tad palīgā nāk lielas banketa zāles, kur ir ērtas mēbeles. Lieli galdi. Un kur viss tiek organizēts bez jūsu līdzdalības. Jūs tikai atnākat un pasakiet svinību mērķi:

 • Dzimšanas diena;
 • Jubileja;
 • Kāzas
 • Izvadīšana pensijā
 • Korporācijas balle u.c.

Izsakiet savas vēlmes ēdienkartē, bet mēs pagatavosim visu nepieciešamo. Mūsu pienākumos pret klientu ir zāles rotāšana (pēc vēlēšanās), garšīgas maltītes pagatavošana un radīt patīkamus un mājīgus apstākļus. Mēs pieņemam pasūtījumus jebkura veida svinībām. Mūsu zāles (tās mums ir 4) var izvietot no 10 līdz 110 cilvēkiem. Mēs esam lojāli pret mūsu klientiem un vienmēr ieklausāmies viņu lēmumos.

banket-riga_1
banket-riga_10
banket-riga_11
banket-riga_12
banket-riga_2
banket-riga_3
banket-riga_4
banket-riga_7
banket-riga_8
banket-riga_9
banket-riga_5
banket-riga_6

Ja jūs nevēlaties ieslēgties četrās sienās vai jums ir liela vēlēšanās nosvinēt visu mājās, bet nav vēlēšanās stāvēt pie plīts un gatavot. Tad mēs piedāvājam izbraukuma apkalpošanu. Mūsu kompānijas darbinieki:

 • Visu pagatavos uz mūsdienīgām iekārtām pēc labākajām jebkuras valsts virtuves tradīcijām;
 • Veiks galda servēšanu pie jums mājās tā, ka kaimiņiem būs skaudība;
 • Izsniegs traukus un galda piederumus īrei;
 • Augstākā līmenī nodrošinās viesu apkalpošanu;

Pēc banketa organizējam kvalitatīvu un ātru uzkopšanu, jūs iegūsiet māju tādā izskatā, kādā tā bija līdz svētkiem. Tādā veidā, izmantojot mūsu zāles pakalpojumus jūs saglabājat svētku noskaņojumu no svētku sākuma līdz beigām. Jums nevajadzēs domāt par to, kas pietrūkst un ko jānoliek no ledusskapja. Par visu padomās mūsu profesionāļi. Jums tikai būs jāpiebrauc uz restorānu un noteikt visu par ēdienkarti. Tāpat paziņot mums par banketa norises laiku un vietu.

Veicot galda servēšanu mēs vienmēr vadāmies pēc klientu vēlmēm. Izvēloties ēdienkarti, iedomājoties banketa galdu, katrs klients savādāk redz to izvietojumu. Jūs labāk zinat savu viesu vēlmes, tāpēc mēs strādājam pēc jūsu vadības. Konkrētāk, jūsu vēlmju vadības. Jūs tikai reizi izstāstiet mums savu galda izvietojumu un mēs nekavējoties to realizējam dzīvē. Mūsu darbinieku uzdevums – izveidot svētku atmosfēru, komfortu un mājīgumu mūsu viesiem. Banketa zāles interjers – tā ir mūsu viesu harmonija un noskaņojums.

Ērta izmantošanā ir trauku noma. Tas ir jūs varat pie mums nepasūtīt ēdienkarti, bet vienkārši paziņot mums par galda piederumu trūkumu jūsu mājas svinībām. Mēs īsā laikā piegādāsim jums vajadzīgo skaitu šķīvjus, karotes, dakšas, glāzes un visu nepieciešamo, lai glābtu jūsu svinības.

Griežoties pie profesionāļiem pēc palīdzības, mēs vēlamies iegūt tikai pašu labāko un laicīgi. Palīdzību nozīmē minimālu pasūtītāja piedalīšanos organizēšanā. Mūsu komanda garantē radošu pieeju katram pasūtījumam. Svinības, kas notiek vienā no mūsu zālēm, atstās tikai pozitīvas atmiņas jums un jūsu viesiem. Mēs esam gatavi iet pretī katram, lai izveidotu krāšņus svētkus darbdienu pelēcībā.

Online Rezervācija

 1. E-pasts(*)
  Lūdzu, ievadiet Jūsu e-pastu
 2. Tel.numurs(*)
  Lūdzu, ievadiet Jūsu tel.numuru
 3. Kods(*)
  Kods
  Invalid Input