Ziedi

Mūsu banketu zāle bēru mielastiem, kas izvietota kapu tuvumā piedāvā ne tikai komfortu, mājīgumu un daudzveidīgu ēdienkarti, bet arī daudzus citus pakalpojumus. Pie mums jūs varat pasūtīt rotājumus zālei ar sēru simboliku. Šis pakalpojums tiek piedāvāts individuāli pēc klienta vēlmēm. Mūsu speciālisti ievēro visas prasības no mirušā tuviniekiem.

Vairākām tautām un ticībām ir tradīcija nolikt vainagus pie mirušā kapa vietas. Tāpat daži klienti šo simboliku vēlas redzēt bēru mielasta zālē. Griežoties pie mums organizēt bēru mielastu, jums būs iespēja iegādāties vainagus. Tos jūs varat uzlikt uz kapa(jāiegādājas jau laikus) vai nu tie atradīsies zālē kur notiks izvadīšana.

Bēru vainagi

001
002
003
004
005
006
008
009
011
012

Mēs esam gatavi jums piedāvāt dažādus dzīvos ziedus lai pieminētu jums tuvu cilvēku.

Bēru pušķi

1_15
2_3
2_4
2_5
2_6

Gatavošanās bērēm parasti neaizņem daudz laika. Bet pa šīm dienām jāuzspēj ļoti daudz. Ir noteiktas tradīcijas cilvēku izvadīšanas ceremonijā. Tās visas ir jāievēro, lai mirušo izvadītu pienācīgi un ar cieņu. Bēru mielasta vietas izvēlei labāk dot priekšroku tai vietai, kur jums piedāvās maksimālu pakalpojumu skaitu, lai turpmāk nav jāskraida pa vairākām instancēm meklējot visu pārējo.

Sēru simbolika bēru mielastā un bērēs – tā ir tradīcijas daļa, lai atcerētos cilvēku, kas aizgājis no šīs pasaules. Ne visiem mums ir zināms, kā jānotiek ceremonijai un kas ir jāiegādājas. Šādos gadījumos griežas pie speciālistiem, kuri vienmēr ir gatavi palīdzēt. Mūsu banketa zāles komanda zin visu par Latvijas tautas tradīcijām. Mēs sniegsim jums vajadzīgo konsultāciju un palīdzēsim pienācīgi sagatavot atvadas.

Izvadīt pēdējā gaitā mīļu un dārgu cilvēku nav nemaz tik vienkārši. Šis notikums pilns skumju un sēru. Bet ir noteiktas tradīcijas, kuras nākas ievērot, lai pēdējais brīdis būtu pienācīgs un visiem būtu iespēja atdot cieņu aizgājējam. Šajā lietā palīdzēt nevarēs neviens cits kā profesionāļi, kuri pazīst visu tautību un ticību tradīcijas. Tikai viņiem neskatoties ne uz ko var uzticēt bēru mielasta organizēšanu un būt mierīgiem par kārtību un visu prasību ievērošanu. Mēs esam tādi speciālisti.

Online Rezervācija

 1. E-pasts(*)
  Lūdzu, ievadiet Jūsu e-pastu
 2. Tel.numurs(*)
  Lūdzu, ievadiet Jūsu tel.numuru
 3. Kods(*)
  Kods
  Invalid Input